ساخت وبلاگ تایپیست - طراحی وب سایت - کامپیوتر کمک jazebeha.com دانلود فیلم ایرانی نمونه سوال امتحانی موبر سان دپیل لوازم جانبی سامسونگ لوازم جانبی اپل لوازم جانبی هواوی خرید اینترنتی محل تبلیغات شما
برنامه یونیورسال Action Note: ثبت و مدیریت یادداشت ها در ویندوز ۱۰

معرفی نرم افزار

برنامه یونیورسال Action Note: ثبت و مدیریت یادداشت ها در ویندوز ۱۰

به‌طور حتم یادداشت‌برداری یکی از مهم‌ترین کاربردهای تلفن همراه برای کاربران امروزی است به‌طوری Ú©Ù‡ وجود یک دفترچه یادداشت دیجیتال در جیب هر شخص، فوق‌العاده کارآمد Ùˆ ضروری به‌حساب Ù…ÛŒ‌آید. از همین رو اپلیکیشن‌های مختلفی نیز در این زمینه طراحی Ùˆ ساخته شدند Ú©Ù‡ به Ú©Ù…Ú© آن‌ها Ù…ÛŒ‌توانید این امر را در محیط‌های مختلف Ùˆ با امکانات متفاوتی به انجام برسانید. Action Note یکی از جدیدترین اپلیکیشن‌های یادداشت‌برداری برای گوشی‌های ویندوزی به‌حساب Ù…ÛŒ‌آید Ú©Ù‡ به لطف امکانات منحصربه‌فردی Ú©Ù‡ دارد، توانسته است به‌سرعت مورد توجه کاربران این پلت‌فرم قرار بگیرد. جالب است بدانید Ú©Ù‡ این اپلیکیشن به‌صورت یونیورسال منتشر شده است Ùˆ قابلیت نصب Ùˆ اجرا روی کامپیوترهای دارای ویندوز Û±Û° را نیز دارد. همین موضوع باعث انجام همگام‌سازی بین نسخه‌ÛŒ موبایلی Ùˆ کامپیوتری این اپلیکیشن خواهد شد تا بتوانید Ú†Ù‡ در گوشی موبایل Ùˆ Ú†Ù‡ در کامپیوتر شخصی خود به یادداشت‌های ذخیره‌شده دسترسی داشته باشید. این اپلیکیشن برای اجرا به ویندوزموبایل Û±Û° نیاز دارد Ùˆ در دو نسخه‌ÛŒ پولی Ùˆ رایگان منتشر شده است Ú©Ù‡ نسخه‌ÛŒ پولی با قیمت Û².Û¹Û¹ دلار از استور ویندوز قابل خریداری است.

اولین موضوعی Ú©Ù‡ در اجرای Action Note به چشم Ù…ÛŒ‌خورد، رابط کاربری ساده Ùˆ گویای آن است؛ به‌طوری Ú©Ù‡ با در نظر گرفته شدن دو پوسته‌ÛŒ روشن Ùˆ تیره، تمامی سلایق را تحت پوشش قرار خواهد داد تا بتوانید در محیطی زیبا به ثبت Ùˆ مطالعه‌ÛŒ یادداشت‌های خود بپردازید. امکان جالب دیگری Ú©Ù‡ در این اپلیکیشن وجود دارد، تعامل این اپ با بخش Action Center است؛ به‌طوری Ú©Ù‡ Ù…ÛŒ‌توانید یادداشت‌های خود را در این بخش به Ú©Ù…Ú© Swipe کردن مشاهده کنید. این ویژگی به‌خصوص در ویندوز قابلیت باارزشی به‌حساب Ù…ÛŒ‌آید Ú©Ù‡ دسترسی به یادداشت‌ها را ساده‌تر Ù…ÛŒ‌کند. علاوه بر موارد گفته‌شده، Ù…ÛŒ‌توانید عکس Ùˆ صوت نیز به یادداشت‌های خود ضمیمه کنید. شعاری Ú©Ù‡ این اپلیکیشن از آن برای توصیف این ویژگی استفاده کرده است، مضمون جالبی دارد: «Ú¯Ø§Ù‡ÛŒ یک عکس به اندازه‌ÛŒ هزاران کلمه، حرف Ùˆ ارزش دارد.» به Ú©Ù…Ú© این ویژگی شما قادر خواهید بود برای جامع‌تر کردن یادداشت‌های خود، صوت Ùˆ تصویر را نیز به یادداشت‌ها پیوست کنید.


برچسب ها : ویندوز موبایل , نرم افزار ,
+ نوشته شده در دوشنبه 16 اسفند 1395ساعت 15:05 توسط salar | | تعداد بازدید : 26